Zespół

T&M Grey to grupa przyjaciół, dla których największym spoiwem jest pasja. To, co robimy z zamiłowaniem każdego dnia to tworzenie wyjątkowych, pięknych wnętrz. Projektowanie wnętrz jest dla nas jak powietrze – nie potrafimy bez niego żyć. Nasze inspiracje czerpiemy zarówno z natury, jak i z obserwacji codziennego życia. Niemniej ważne jest dla nas zachowanie ergonomii i funkcjonalności. Nie zapominamy również o potrzebach naszych klientów.

Codzienna praca projektanta wnętrz w Warszawie (lub innym mieście) jest oczywiście źródłem naszego dochodu – niezwykle satysfakcjonującym, szczególnie jeśli uzyskany rezultat jest doskonale dopasowany do oczekiwań naszego klienta.

Synergia naszych działań łączy to, co w nas najlepsze. Doświadczenie każdego z nas tworzy ostoję naszej działalności w branży aranżacji wnętrz – profesjonalizm, entuzjazm oraz kreatywność. Trzonem i ostoją zespołu są dwaj przyjaciele – to sprawcy tego całego zamieszania.

Wspólnie tworzymy 5-osobowy team projektantów wnętrz (Białystok, Warszawa – to tylko niektóre z miast, w których pracujemy), który już wielokrotnie pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Oceniaj nas po naszych projektach, po tym, co dotąd zrobiliśmy. Spytaj innych, co o nas sądzą i posłuchaj, co o nas mówią.

Daj się uwieść temu, co tworzymy i naszemu podejściu do klienta. Z myślą o Tobie i Twoich marzeniach zatrzymamy piękno architektury. Stworzymy dla Ciebie wnętrza, które oczarują Cię swoją magią i w których będziesz mógł odpocząć od trosk dnia codziennego.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że powiesz TAK, a my zajmiemy się resztą.

Zespół T&M Grey


Projektowanie wnętrz (Warszawa oraz Białystok), projektant wnętrz, aranżacja.