Apartament 110m

Nowoczesny apartament położony w sercu Warszawy

155m2 na dwóch kondygnacjach - Warszawa Bielany

Ascetycznie i nowocześnie - TiMarc Interior Concierge

147m2 Francuskiej Elegancji

Projekt wykonany w usludze TiMarc Interior Concierge

Apartament w Białymstoku

Ekskluzywny Apartament z widokiem na Operę Podlaska - 154m2

Nowojorski Apartament w sercu Mokotowa

160m2 nowojorskiego designu by TiM Grey

Nowoczesność w 137m2

Nowoczesny apartament na warszawskim Wilanowie

Eklektyczny apartament przy Puławskiej

Ponad 200m2 apartament w sercu Mokotowa. Stworzony dla rodziny która kocha eklektyczne wnętrza. Projekt przy pomocy którego otuliliśmy naszych klientów ciepłym, nie tuzinkowym wnętrzem w którym zechcieli zamieszkać.

150m, Apartament - Muranów, Warszawa

100% Classic Design by TiM Grey Projektowanie Wnętrz

ECO Nowocześnie - 140m2

Wyrafinowana i nowoczesna ekskluzywność wnętrza młodych dynamicznych ludzi Warszawy.

Elegancki warszawski Apartament

Klasyka wnętrz z ekskluzywnym blichtrem tworzącym ponadczasowy styl.

Apartament na Saskiej - 100m2

Klimatyczne wnętrze stworzone z pasją dla pary Przyjaciół. Nowoczesne z domieszką chłodu i ciepła w swoich dodatkach. Materiały użyte w tym projekcie były inspiracją dla obu stron.

Apartament Wilanów 115m

Wielkomiejski apartament w Wilanowie

T&M Grey tworzy zespół doskonałych, kreatywnych projektantów, którzy każdą przestrzeń potrafią zamienić w dzieło sztuki, nie rezygnując z praktycznego aspektu użytkowania. Nowoczesne aranżacje wnętrz – łączące w sobie innowacyjne rozwiązania, dbałość o szczegóły i jakość – to nasza specjalność. Dokładamy wszelkich starań, by przestrzeń odpowiadała Twojemu stylowi oraz potrzebom. Dzięki nam nie musisz martwić się o projektowanie wnętrz!

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne aranżacje wnętrz – od kameralnych mieszkań, okazałych apartamentów i przytulnych domów po wyjątkowe obiekty użyteczności publicznej (biura, kawiarnie oraz przestrzenie rekreacyjne). Swoją pracę nad danym wnętrzem rozpoczynamy od poznania preferencji i stylu właściciela oraz możliwości przestrzeni, by w pełni wydobyć jej zalety. 

Warszawa i Białystok to dwa wyjątkowe miasta, na terenie których prowadzimy swoją działalność. Projektowanie wnętrz opieramy na nawiązaniach do wielkomiejskiego stylu, nie rezygnując z wygody użytkowania oraz przytulności. Aranżowane przez nas przestrzenie doskonale wpisują się w obowiązujące trendy oraz nawiązują do klasyki, dzięki czemu zawsze będą modne. To rozwiązanie dla osób, które cenią sobie luksusowe wykończenie oraz otoczenie niebanalnych dodatków.

Dbałość o zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością zamienimy  marzenie o eleganckim wnętrzu (uwzględniając w projekcie wszelkie Twoje wytyczne - ogólny styl, kolorystykę, wzory, faktury i wiele, wiele innych) w wyjątkową, niezwykle oryginalną aranżację. Dzięki temu przestrzeń będzie idealnie harmonizowała z Twoją osobowością i gustem.

Nasze portfolio pełne jest ciekawych, niebanalnych projektów zrealizowanych na terenie dwóch miast (Warszawa i Białystok). Zobacz, jakie nowoczesne aranżacje wnętrz udało nam się stworzyć. Dla Ciebie również przygotujemy oryginalny wystrój, aby użytkowanie mieszkania czy biura było czystą przyjemnością.
Projektowane przez nas aranżacje wnętrz są unikatowe. Zachwycają wysoką jakością wykonania, idealną kompozycją kolorów oraz połączeniem funkcjonalności i designu. Sam proces projektowania jest dla nas prawdziwą przyjemnością i ogromną pasją, w którą wkładamy maksimum wysiłku i kreatywności.
Przyjrzyj się naszym propozycjom i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Powierz nam projektowanie wnętrz, a przekonasz się, czym jest prawdziwy profesjonalizm! 

Projektowanie wnętrz (Warszawa oraz Białystok), projektant wnętrz, aranżacja.