Klasyczne 380m2 - Warszawa Zawady

Interior Concierge by TiMarc

Ekskluzywny dom w Wilanowie

200m2 dom w Wilanowie i jego wyjątkowy design

Dom w podwarszawskim "zaciszu"

200m2 klasyczno nowoczesnego designu.

Design-erski Dom na Ursynowie

210m2 niesamowitej przestrzeni "ubrane" w projekt wnętrz TiM Grey

Dom pełen kontrastów.

150m2 dom w podwarszawskiej miejscowości.

Dom 220m2

Klasyczno-nowoczesne wnętrze dla wspaniałej, cztero osobowej rodziny.

Dom 230m2

Historia rodziny pasjonującej się stylem klasycznym.

Eco & Organic Home

Nowoczesny, 200 metrowy dom w sercu lasu.

Dom 120m2

Klasyczne wnętrze 120 metrowego domu w podwarszawskiej miejscowości.

Dom 227m

Klimatyczny Dom nad brzegiem mazurskiego jeziora

Dom 95m

Dom w podwarszawskiej miejscowości, otoczony zewsząd zielenią

Dom 200m

Dom utrzymany w klimacie kolonialnej rezydencji

Dom 220m

Drewniany Dom z bali, niekoniecznie musi kojarzyć się z skansenem.

T&M Grey tworzy zespół doskonałych, kreatywnych projektantów, którzy każdą przestrzeń potrafią zamienić w dzieło sztuki, nie rezygnując z praktycznego aspektu użytkowania. Nowoczesne aranżacje wnętrz – łączące w sobie innowacyjne rozwiązania, dbałość o szczegóły i jakość – to nasza specjalność. Dokładamy wszelkich starań, by przestrzeń odpowiadała Twojemu stylowi oraz potrzebom. Dzięki nam nie musisz martwić się o projektowanie wnętrz!

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne aranżacje wnętrz – od kameralnych mieszkań, okazałych apartamentów i przytulnych domów po wyjątkowe obiekty użyteczności publicznej (biura, kawiarnie oraz przestrzenie rekreacyjne). Swoją pracę nad danym wnętrzem rozpoczynamy od poznania preferencji i stylu właściciela oraz możliwości przestrzeni, by w pełni wydobyć jej zalety. 

Warszawa i Białystok to dwa wyjątkowe miasta, na terenie których prowadzimy swoją działalność. Projektowanie wnętrz opieramy na nawiązaniach do wielkomiejskiego stylu, nie rezygnując z wygody użytkowania oraz przytulności. Aranżowane przez nas przestrzenie doskonale wpisują się w obowiązujące trendy oraz nawiązują do klasyki, dzięki czemu zawsze będą modne. To rozwiązanie dla osób, które cenią sobie luksusowe wykończenie oraz otoczenie niebanalnych dodatków.

Dbałość o zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością zamienimy  marzenie o eleganckim wnętrzu (uwzględniając w projekcie wszelkie Twoje wytyczne - ogólny styl, kolorystykę, wzory, faktury i wiele, wiele innych) w wyjątkową, niezwykle oryginalną aranżację. Dzięki temu przestrzeń będzie idealnie harmonizowała z Twoją osobowością i gustem.

Nasze portfolio pełne jest ciekawych, niebanalnych projektów zrealizowanych na terenie dwóch miast (Warszawa i Białystok). Zobacz, jakie nowoczesne aranżacje wnętrz udało nam się stworzyć. Dla Ciebie również przygotujemy oryginalny wystrój, aby użytkowanie mieszkania czy biura było czystą przyjemnością.
Projektowane przez nas aranżacje wnętrz są unikatowe. Zachwycają wysoką jakością wykonania, idealną kompozycją kolorów oraz połączeniem funkcjonalności i designu. Sam proces projektowania jest dla nas prawdziwą przyjemnością i ogromną pasją, w którą wkładamy maksimum wysiłku i kreatywności.
Przyjrzyj się naszym propozycjom i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Powierz nam projektowanie wnętrz, a przekonasz się, czym jest prawdziwy profesjonalizm! 

Projektowanie wnętrz (Warszawa oraz Białystok), projektant wnętrz, aranżacja.