Istniejemy dla Was! T&M Grey to grupa profesjonalistów tworząca zgrany zespół. Działamy w branży projektowania wnętrz. Warszawa i Białystok – to, między innymi, miejsca, w których możemy realizować swoje pasje. Ideą przewodnią naszych codziennych działań jest stwierdzenie, iż to Ty jesteś najlepszym źródłem inspiracji. Urzeczywistnimy Twoje marzenia o doskonałym domu – pięknym oraz funkcjonalnym.

Największą radością – obok projektowania wnętrz – jest dla nas Twoje zadowolenie oraz zaufanie. Nasz nadrzędny cel to spełnianie marzeń każdego klienta, a efekt końcowy to zawsze nasz wspólny sukces. Zasada synergii – projektant wnętrz i klient działają razem dla wspólnego dobra, sprawdza się w tej branży, jak w żadnej innej. Opierając się na Twojej wizji stworzymy dla Ciebie propozycje w postaci projektu, realizacji i wykonawstwa przechodząc od oczekiwań do ich urzeczywistnienia.

Wachlarz usług, który oferujemy obejmuje projekty wnętrz mieszkań i domów. Realizujemy również aranżacje wnętrz powierzchni użyteczności publicznej. Naszym głównym celem jest  satysfakcja, zarówno Twoja, jak i Twojego otoczenia. Pragniemy, aby stworzone przez nas aranżacje przynosiły radość osobom w nich przebywającym. Tworzymy wnętrza, w których Ty i Twoi bliscy lub współpracownicy poczujecie się wyjątkowo.

Współpracujemy ze znanymi na rynku firmami branży projektowo-remontowej: Hansgrohe, Eklada Home, Wnętrzarnia, Life IDEAS, DREWMAR Janusz Rakowski KLUDI, GROHE, Duravit, Mirage, Twils, Cavalli.


Projektowanie wnętrz (Warszawa oraz Białystok), projektant wnętrz, aranżacja.